05. Koho mám kontaktovat, abychom i my mohli digitalizovat? Tisk Email
Napsal uživatel UNIE DIGITÁLNÍCH KIN   

Důležité je si uvědomit, že zdigitalizovat kino není záležitost na jeden týden. Proto musíte kontaktovat více osob a subjektů:

1) Nejprve musíte načerpat informace a s provozovatelem kina o záměru digitalizovat kino pohovořit se zástupcem majitele budovy a technologií, které prozatím v kině máte. Většinou to bývají pracovníci kulturního odboru města, časem budete muset připravit materiály i pro Radu města (RM) a Zastupitele města (ZM) a pracovníky odboru investic a financí města. Ale za těmi byste měli jít už s jasnou myšlenkou co je potřeba a kolik to cca bude stát a hlavně co to kinu / městu / divákům přinese. Měli byste být schopni sestavit alespoň jednoduchý business plán, ze kterého bude jasné jaké jsou náklady a jaké plánované výnosy a přínosy.

2) Informace načerpáte na našem WEBu o tom , jak postupovat. Pokud ale chcete mít i technické znalosti a přehled, určitě kontaktujte některého ze systémových integrátorů, nejlépe všechny - kontakty jsou ZDE.

3) Kontaktujte také nás, jsme připraveni vám pomoci a dodáme vám aktuální informace, pomůžeme s přípravou materiálů do RM  a ZM, kde se většinou schvalují prostředky na provedení digitalizace. Stačí poslat email na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , kam napíšete odkud jste, o jaké kino se jedná a s kým se můžeme spojit a my se postaráme, aby se kola dala do pohybu minimálně zpočátku.

4) Systémoví integrátoři za vámi rádi přijedou, kino si změří a navrhnou vám řešení, které bude splňovat vaše představy o budoucím provozování kina po zdigitalizování.

5) Po zaregistrování na našem WEBu - registrace ZDE - budete mít přístup k dalším zajímavým a potřebným informacím a pokud se stanete i členem UDK (poplatek je 4000 Kč ročně) - přihláška ZDE, vaše možnosti k získání dalších detailních informací i od ostatních členů jsou již téměř maximální. Informace jsou cílené a určené pro různé skupiny, proto ty rozdílné úrovně přístupu k nim.

6) Nezapomeňte si objednat Digital Cinema News - pravidelný eZine, který vychází jednou za 2 týdny a průběžně informuje předplatitele (předplatné je 0,-Kč, stačí se jen zaregistrovat k odběru) o novinkách na našem i světovém trhu digitálních kin.

7) Jakmile se vám podaří ve spolupráci s UDK, systémovými integrátory přesvědčit provzovatele a majitele, že bez digitalizace kino budete muset zavřít a oni začnou hledat finance, máte napůl vyhráno. Druhá půlka úspěchu závisí na tom, jestli se jim podaří finance najít. Pak už zbývá jenom vybrat systémového integerátora (u měst formou výběrového řízení) a můžete plánovat slavnostní otevření nově zdigitalizovaného kina.

 

 

Partneři

XtremeCinemas   AV   dcinema   altei  

   Logo MW JPG   Nowatron CZ  AM logo RED RGB

    BARCO  NEC      XpanD   Qube doremi christie_logo 

dcinex web  DepthQ web    Eyes3shut web  GDC webUSL logo text  volfoni web